GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 11312544
nr 1131 2544
Kannor
2 st. + skål med lock, porslin, 1700-/1800-tal, höjd: 12 - 23, nagg, lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:22:20
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr